Türkçe

Sorunuz mu var ?

Öğrenmek istediğiniz veya aklınıza takılan tüm soruları bize sorabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim en büyük önceliğimizdir.

SORU SOR

ŞEFTALİ

Bursamız şeftalisiyle ünlü bir şehir olmasından dolayı, ürünlerimiz içerisinde en prestijli ve marka sadakati göz önünde bulundurularak, titizlikle takip ettiğimiz ürünümüzdür. Bursa’ da çok farklı türleri yetişen şeftali, yaz aylarının en sevilen meyvelerinden biri olmasının yanısıra, tüketicilerimize en sağlıklı şekilde ulaştırılabilmesi için Soğuk hava depolama sistemlerimizin AR-GE çalışmaları sayesinde henüz dalından yeni koparılmış tazelikte tüketilebilecek dalından meyve olabilmesini başardık.

ALDE TARIM uygulaması ve izlenilebilirlik standartlarıyla üretilen  Şeftalilerimiz yetkin ziraat mühendislerimizin kontrolünde bahçelerimizde üretilmekte ve Soğuk hava depolarımızda muhafaza edilmeden önce diğer bahçe denetimleriyle izlenerek, gözlemlenen yerel çiftçilerimize ait özel bahçelerden de toplanarak, Soğuk hava depolarımızda dalından yeni koparılmış tazelikte muhafaza edilmekte ve soğuk zincirle tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır.